AM SELLING THIS FORUM AT $100 ONLY WITH OVER 40,000 USERS INTERESTED BUYER SEND ME PRIVATE MESSAGE HERE @DRAKE THE ADMIN (YOU CAN AS WELL PLACED YOUR BID

You are not logged in. Would you like to login or register?



10/30/2022 11:31 am  #1


PEDIBAEHR CREMĂ ANTIFUNGICĂ CU CLOTRIMAZOL ȘI 15% UREE

=10ptCremele pentru picioare cu uree, sau ureea, un compus chimic utilizat pe scară largă în diverse industrii, în farmacologie și medicină, vă pot ajuta să vă puneți picioarele în formă. Ureea - o substanță naturală: se găsește în corpul uman și al animalelor - fără uree, pielea noastră ar fi lipsită de hidratare, ar deveni uscată și ridată. Dacă aveți suficientă uree în piele, călcâiele nu se vor crăpa și bășicile umede sau bătăturile nu se vor usca, iar aftele sunt mult mai ușor de tratat. Dacă vă lipsește ureea, picioarele se pot simți aspre și descuamate și, uneori, puteți face dermatită sau alte probleme ale pielii. Сomandati pedibaehr crema antifungica cu clotrimazol si 15 uree pentru placa unghiilor in Romania pe acest site [color=#1155cc]https://www.baehr.com.ro/ro/produs/pedibaehr-crema-antifungica-cu-clotrimazol-si-15-uree-pentru-placa-unghiilor-nagelschutz-creme/#&gid=1&pid=1[/color]

 

Board footera

 

Powered by Boardhost. Create a Free Forum

AM SELLING THIS FORUM AT $100 ONLY WITH OVER 40,000 USERS INTERESTED BUYER SEND ME PRIVATE MESSAGE HERE @DRAKE THE ADMIN (YOU CAN AS WELL PLACED YOUR BID